حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی پاتریکال با هدف تامین کالاهای اساسی همشهریان گرامی افتخار دارد در امر تهیه و ارسال سفارشات شما عزیزان در سطح شهر قم در خدمت رسانی به شما سروران پیش قدم باشد.
مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل سفارش و قبل از باز کردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت، از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند.

هزینه تحویل کالا برای خریدهای بالای 70 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و خریدهای زیر 70 هزار تومان طبق تعرفه منطقه شامل هزینه میشود.

در صورت مشاهده هر گونه مشکلی مانند گذشتن تاریخ مصرف و یا مخدوش شدن بسته بندی، کالا عودت داده شده و مبلغ عینا بصورت اعتبار در پنل کاربری شما ثبت خواهد شد . در صورت بازشدن پلمب بسته بندی محصول پس از تحویل، فروشگاه اینترنتی پاتریکال مسئولیتی نسبت به باز پس گیری آن نخواهد داشت .

زمان ارسال سفارشات ، بر اساس محدوده جغرافیایی از 2 تا 3 ساعت متغیر است، بنابراین زمان رسیدن سفارش با توجه به زمان ثبت سفارش مشخص است اما به دلیل مسایل مختلف از جمله مشکلات ترافیکی ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.

از آنجا که یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی پاتریکال کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل حضوری سفارش در محل فروشگاه اینترنتی پاتریکال امکان پذیر می باشد .

برگشت به بالا